*Brand NEW*Original SHARP 19V 3.42A 65W AC ADAPTER MSP-Z3420IC19.0-60W Power Supply
Qty.
Item Name:
Brand:SHARP
Model:MSP-Z3420IC19.0-60W
Input: 100-240V 50/60Hz
Output:19V 3.42A
Connecter Size:5.5*3.0mm
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU Power Cable Free fit your country
Condition: NEW New, 1 Year Warranty!30-Days Money Back!
Fast Shipping! Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*Original SHARP 19V 3.]
  • 2322 Units in Stock
*Brand NEW*Original SHARP 19V 3.42A 65W AC ADAPTER MSP-Z3420IC19.0-60W Power Supply Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*Original SHARP 19V 3.42A 65W AC ADAPTER MSP-Z3420IC19.0-60W Power Supply adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*Original SHARP 19V 3.42A 65W AC ADAPTER MSP-Z3420IC19.0-60W Power Supply AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.