*Brand NEW*LA45NM140 / HA45NM140 DELL Dell 19.5V2.31A power adapter DA45NM140 computer n
Qty.
*Brand NEW*LA45NM140 / HA45NM140 DELL Dell 19.5V2.31A power adapter DA45NM140 computer notebook 45W charging line transformer
Item Name:
Brand: Dell
Input Voltage: 100-240V 50/60Hz (Universal Input Voltage)
Output Voltage: 19.5V
Power: 2.31A / 45W
Connector: 4.5*3.0mm internal pins