*Brand NEW*LA45NM131 DELL Dell computer 19.5V2.31A power adapter small socket charging l
Qty.
Item Name:
Brand: Dell LA45NM131
Input Voltage: 100-240V 50/60Hz (Universal Input Voltage)
Output Voltage: 19.5V
Power Consumption: 2.31A / 45W
Connector: 4.5*3.0mm internal pins