*Brand NEW*Original SK03T-1900120C 19V 1.2A 22.8W AC ADAPTER Power Supply
Qty.
Item Name:
Model:SK03T-1900120C
Input: 100-240V 50/60Hz
Output:19V 1.2A
Connecter Size:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
Condition NEW New 1 Year Warranty 30-Days Money Back!
Fast Shipping Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*Original SK03T-190012]
  • 1231 Units in Stock
*Brand NEW*Original SK03T-1900120C 19V 1.2A 22.8W AC ADAPTER Power Supply Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*Original SK03T-1900120C 19V 1.2A 22.8W AC ADAPTER Power Supply adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*Original SK03T-1900120C 19V 1.2A 22.8W AC ADAPTER Power Supply AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.