DELTA F8 Power AC Adapter 19V 4.74A 90W DELTA19V4.74A90W-5.5x1.7mm
Qty.
  • Item Name:NewDELTA19V4.74A90W-5.5x1.7mm
  • InPut:100-240V-1.5A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 4.74A
  • Adapter Power: 90W
  • Adapter Plug Size: 5.5x1.7mm
  • Weight( Adapter only ) :350g
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x DELTA19V4.74A90W-5.5x1.7mm Laptop AC Adapter