DELTA TADP-65AB A Power AC Adapter 24V 2.6A 62W DELTA24V2.6A62W-3PIN
Qty.
  • Item Name:NewDELTA24V2.6A62W-3PIN
  • InPut:100-240V 1.6-0.8A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 24V
  • Adapter Output Current: 2.6A
  • Adapter Power: 62W
  • Adapter Tip Mote: Round with 3 Pins
  • Weight( Adapter only ) :460g
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:New Grade about 95%, ( Brand new = 100% )
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x DELTA24V2.6A62W-3PIN Laptop AC Adapter
    1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    01750151330 AC Adapter, TADP-65AB A AC Adapter,
    • Model:
      [DELTA TADP-65AB A Power AC Adapt]
    • 9444 Units in Stock
    DELTA TADP-65AB A Power AC Adapter 24V 2.6A 62W DELTA24V2.6A62W-3PIN Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the DELTA TADP-65AB A Power AC Adapter 24V 2.6A 62W DELTA24V2.6A62W-3PIN adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the DELTA TADP-65AB A Power AC Adapter 24V 2.6A 62W DELTA24V2.6A62W-3PIN AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.