*Brand NEW* 12L14-120100SPAC F12W-120100SPACP PHILIPS LED 12V 1A AC/DC Adapter Power Su
Qty.
*Brand NEW* 12L14-120100SPAC F12W-120100SPACP PHILIPS LED 12V 1A AC/DC Adapter Power Supply
Item Name:
Brand:PHILIPS
Model:12L14-120100SPAC F12W-120100SPACP
Input Voltage:100-240V~2A 50-60Hz
Output Voltage:12V 1A
Adapter Plug Size: 5.5*2.1MM
Fast Shipping to Follow Countries In Stock
Condition: NEW New, 1 Year Warranty!30-Days Money Back!
Fast Shipping! Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW* 12L14-120100SPAC F12]
  • 2422 Units in Stock
*Brand NEW* 12L14-120100SPAC F12W-120100SPACP PHILIPS LED 12V 1A AC/DC Adapter Power Su Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW* 12L14-120100SPAC F12W-120100SPACP PHILIPS LED 12V 1A AC/DC Adapter Power Su adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW* 12L14-120100SPAC F12W-120100SPACP PHILIPS LED 12V 1A AC/DC Adapter Power Su AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.