WACON CINTIQ DTH 1300 Power AC Adapter 19V 3.42A 65W LITEON19V3.42A-3.0x1.0mm-SL
Qty.
  • Item Name:NewLITEON19V3.42A-3.0x1.0mm-SL
  • InPut:100-240 V ~50-60Hz 1.6A
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 3.42A
  • Adapter Power: 65W
  • Adapter Plug Size: 3.0x1.0mm
  • Weight( Adapter only ) :198g
  • Dimension( L x W x H ):90.40 x 65.10 x 21.00mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x LITEON19V3.42A-3.0x1.0mm-SL Laptop AC Adapter