*Brand NEW* Original EA1050B-190 AC DC Adapter JDSU MTS 6000 OTDR Charger Cable Power Su
Qty.
*Brand NEW* Original EA1050B-190 AC DC Adapter JDSU MTS 6000 OTDR Charger Cable Power Supply
Original American JDSU Power Adapter
Model: EA1050B-190
Compatible: JDSU OTDR MTS 6000
Input: 100-240V 50/60Hz
Output: 19V DC 3.15A
Power: 59.85W
Connector: 4 Pin 4-Hole Interface