DELTA TADP-65AB A Power AC Adapter 24.8V 2.6A 65W DELTA24.8V2.6A65W-3Pins
Qty.
  • Item Name:NewDELTA24.8V2.6A65W-3Pins
  • InPut:100-240V~1.6-0.8A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 24.8V
  • Adapter Output Current: 2.6A
  • Adapter Power: 65W
  • Adapter Tip Mote: Round with 3 Pins
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x DELTA24.8V2.6A65W-3Pins Laptop AC Adapter
    1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    • Model:
      [DELTA TADP-65AB A Power AC Adapt]
    • 9444 Units in Stock
    DELTA TADP-65AB A Power AC Adapter 24.8V 2.6A 65W DELTA24.8V2.6A65W-3Pins Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the DELTA TADP-65AB A Power AC Adapter 24.8V 2.6A 65W DELTA24.8V2.6A65W-3Pins adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the DELTA TADP-65AB A Power AC Adapter 24.8V 2.6A 65W DELTA24.8V2.6A65W-3Pins AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.