*Brand NEW*Original FJ 18V 3A 54W AC ADAPTER FJ-SW1803000D Power Supply
Qty.
Item Name:
Brand:FJ
Model:FJ-SW1803000D
Input: 100-240V 50/60Hz
Output:18V 3A
Connecter Size:5.5*2.5mm
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU Power Cable Free fit your country
  • Model:
    [*Brand NEW*Original FJ 18V 3A 54]
  • 2322 Units in Stock
*Brand NEW*Original FJ 18V 3A 54W AC ADAPTER FJ-SW1803000D Power Supply Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*Original FJ 18V 3A 54W AC ADAPTER FJ-SW1803000D Power Supply adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*Original FJ 18V 3A 54W AC ADAPTER FJ-SW1803000D Power Supply AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.