RAZER RZ05-02460100-R3B1 Power AC Adapter 19V 1.6A 30W MASSPOWER19V1.6A30W-5.5x2.1mm-US
Qty.
  • Item Name:NewMASSPOWER19V1.6A30W-5.5x2.1mm-US
  • InPut:100-240~0.8A, 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 1.6A
  • Adapter Power: 30W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.1mm
  • Adapter Tip Mote: US Style
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x MASSPOWER19V1.6A30W-5.5x2.1mm-US Laptop AC Adapter