*Brand NEW*Original FJ 19V 3A 57W AC Adapter FJ-SW20171903000 Power Supply
Qty.
Item Name:
Brand:FJ
Model:FJ-SW20171903000
Input: 100-240V 50/60Hz
Output: 19V 3A
Connecter Size:3.5*1.35mm
  • Model:
    [*Brand NEW*Original FJ 19V 3A 57]
  • 2322 Units in Stock
*Brand NEW*Original FJ 19V 3A 57W AC Adapter FJ-SW20171903000 Power Supply Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*Original FJ 19V 3A 57W AC Adapter FJ-SW20171903000 Power Supply adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*Original FJ 19V 3A 57W AC Adapter FJ-SW20171903000 Power Supply AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.