*Brand NEW*Huntkey 19V 4.74A power adapter HKA09019047-6U / HKA09019047-8U Beans Shaanxi
Qty.
*Brand NEW*Huntkey 19V 4.74A power adapter HKA09019047-6U / HKA09019047-8U Beans Shaanxi Valley NUC all-in-one line transformer
Item Name:
Brand: Huntkey
Power Adapter Model: HKA09019047-6U / HKA09019047-8U
Input Voltage: 100-240V 50/60Hz (Universal Input Voltage)
Output Voltage: 19V
Power: 4.74A / 90W
Connectivity: 5.5x2.5mm
Features: Overcurrent, overvoltage, thermal, and short-circuit (OCP, OVP, OTP, and SCP) protections
Color: Black
Authenticity: Genuine
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU ....Power Cable (Free,fit your country)
Condition: NEW New, 1 Year Warranty!30-Days Money Back!
Fast Shipping! Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*Huntkey 19V 4.74A pow]
  • 2322 Units in Stock
*Brand NEW*Huntkey 19V 4.74A power adapter HKA09019047-6U / HKA09019047-8U Beans Shaanxi Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*Huntkey 19V 4.74A power adapter HKA09019047-6U / HKA09019047-8U Beans Shaanxi adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*Huntkey 19V 4.74A power adapter HKA09019047-6U / HKA09019047-8U Beans Shaanxi AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.