MSI GE75 RAIDER 8SE Power AC Adapter 19.5V 9.23A 180W DARFON19.5V9.23A180W-7.4x5.0mm-no-
Qty.
MSI GE75 RAIDER 8SE Power AC Adapter 19.5V 9.23A 180W DARFON19.5V9.23A180W-7.4x5.0mm-no-pin
  • Item Name:NewDARFON19.5V9.23A180W-7.4x5.0mm-no-pin
  • InPut:100-240V~2.5A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 19.5V
  • Adapter Output Current: 9.23A
  • Adapter Power: 180W
  • Adapter Plug Size: 7.4 x 5.0mm
  • Adapter Tip Mote: No pin in center
  • Weight( Adapter only ) :610g
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:Appearance New Grade > 95%, Function Tested OK.
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x DARFON19.5V9.23A180W-7.4x5.0mm-no-pin Laptop AC Adapter