*Brand NEW*GVE 52V 2.3A Power Adapter Charging Cable PoE Power Transformer GM120-5200230
Qty.
*Brand NEW*GVE 52V 2.3A Power Adapter Charging Cable PoE Power Transformer GM120-5200230-F
Item Name:
Brand:GVE
Power Adapter Model:GM120-5200230-F
Input Voltage: 100-240V 50/60HZ
Output Voltage:52V 2.3A 120W
Interface:5.5*2.1
Attributes: Original
Packing list:
Fast Shipping Free Power Cord Fit your country!-REAN
  • Model:
    [*Brand NEW*GVE 52V 2.3A Power Ad]
  • 2322 Units in Stock
*Brand NEW*GVE 52V 2.3A Power Adapter Charging Cable PoE Power Transformer GM120-5200230 Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*GVE 52V 2.3A Power Adapter Charging Cable PoE Power Transformer GM120-5200230 adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*GVE 52V 2.3A Power Adapter Charging Cable PoE Power Transformer GM120-5200230 AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.