*Brand NEW*GVE AD-24030 GM9S-2400-D 24V 4A 3.0A AC ADAPTER POWER SUPPLY
Qty.
Item Name:
Brand:GVE
Model:AD-24030 GM9S-2400-D
Input: 100-240V 50/60Hz
Output:24V 4A 3.0A
Connecter Size:
  • Model:
    [*Brand NEW*GVE AD-24030 GM9S-240]
  • 2311 Units in Stock
*Brand NEW*GVE AD-24030 GM9S-2400-D 24V 4A 3.0A AC ADAPTER POWER SUPPLY Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*GVE AD-24030 GM9S-2400-D 24V 4A 3.0A AC ADAPTER POWER SUPPLY adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*GVE AD-24030 GM9S-2400-D 24V 4A 3.0A AC ADAPTER POWER SUPPLY AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.