*Brand NEW*GVE GM126-240500-D /GM130-2400500-D Charging Cable 24V 5A Transformer 24.0V 5
Qty.
*Brand NEW*GVE GM126-240500-D /GM130-2400500-D Charging Cable 24V 5A Transformer 24.0V 5.0A Power Adapter
Item Name:
Brand:GVE
Power Adapter Model:GM126-240500-D /GM130-2400500-D
Input Voltage: 100-240V 50/60HZ
Output Voltage:24V
Power:5A 120W
Interface:5.5*2.5mm
Attributes: Original
Packing list:
Fast Shipping Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*GVE GM126-240500-D /G]
  • 1231 Units in Stock
*Brand NEW*GVE GM126-240500-D /GM130-2400500-D Charging Cable 24V 5A Transformer 24.0V 5 Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*GVE GM126-240500-D /GM130-2400500-D Charging Cable 24V 5A Transformer 24.0V 5 adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*GVE GM126-240500-D /GM130-2400500-D Charging Cable 24V 5A Transformer 24.0V 5 AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.