*Brand NEW*XP AHM250PS24-XG1452 AHM250PS24 24V 10.41A AC/DC Adapter Power Supply
Qty.
Item Name:
Brand:XP
Model:AHM250PS24-XG1452 AHM250PS24
Input: 100-240V 50/60Hz
Output:24V 10.41A
Connecter Size:6pin
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU ....Power Cable (Free,fit your country)
Condition: NEW New, 1 Year Warranty!30-Days Money Back!
Fast Shipping! Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*XP AHM250PS24-XG1452]
  • 2111 Units in Stock
*Brand NEW*XP AHM250PS24-XG1452 AHM250PS24 24V 10.41A AC/DC Adapter Power Supply Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*XP AHM250PS24-XG1452 AHM250PS24 24V 10.41A AC/DC Adapter Power Supply adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*XP AHM250PS24-XG1452 AHM250PS24 24V 10.41A AC/DC Adapter Power Supply AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.