FSP 19V 4.74A AC/DC Adapter FSP19V4.74A90W-5.5x2.5mm-Thin
Qty.
  • Item Name:NewFSP19V4.74A90W-5.5x2.5mm-Thin
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 4.74A
  • Adapter Power: 90W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :340g
  • Condition: Seller Refurbished - Tested
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x FSP19V4.74A90W-5.5x2.5mm-Thin Laptop AC Adapter