FSP 24V 6.25A AC/DC Adapter FSP24V6.25A150W-4PIN-OEM
Qty.
  • Item Name:NewFSP24V6.25A150W-4PIN-OEM
  • Adapter Output Voltage: 24V
  • Adapter Output Current: 6.25A
  • Adapter Power: 150W
  • Adapter Tip Note: 4PIN
  • Weight( Adapter only ) :625g
  • Dimension( L x W x H ):171.35 x 71.77 x 41.30mm