FSP 19V 14.21A AC/DC Adapter FSP19V14.21A270W-4Hole-SZXF
Qty.
  • Item Name:NewFSP19V14.21A270W-4Hole-SZXF
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 14.21A
  • Adapter Power: 270W
  • Adapter Tip Note: Round with 4 holes
  • Weight( Adapter only ) :1160g
  • Note: Appearance New Grade > 95% ( Brand New = 100% ). Function is ok.