FSP 19V 2.1A AC/DC Adapter FSP19V2.1A40W-5.5x1.7mm
Qty.
  • Item Name:NewFSP19V2.1A40W-5.5x1.7mm
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 2.1A
  • Adapter Power: 40W
  • Adapter Plug Size: 5.5x1.7mm
  • Weight( Adapter only ) :153g
  • Dimension( L x W x H ):91.30 x 37.70 x 26.10mm
  • Condition: Seller Refurbished - Tested
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x FSP19V2.1A40W-5.5x1.7mm Laptop AC Adapter