FSP 19V 10.53A AC/DC Adapter FSP19V10.53A200W-4pin
Qty.
  • Item Name:NewFSP19V10.53A200W-4pin
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 10.53A
  • Adapter Power: 200W
  • Adapter Tip Note: 4 Pin
  • Weight( Adapter only ) :595g
  • Dimension( L x W x H ):165.85 x 62.74 x 37.04mm