FSP 19V 4.74A AC/DC Adapter FSP19V4.74A90W-4PIN-ZZYF
Qty.
  • Item Name:NewFSP19V4.74A90W-4PIN-ZZYF
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 4.74A
  • Adapter Power: 90W
  • Adapter Tip Note: Round with 4 Pins
  • Weight( Adapter only ) :330g
  • Dimension( L x W x H ):127.40 x 50.80 x 31.80mm
  • Condition: Seller Refurbished - Tested
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x FSP19V4.74A90W-4PIN-ZZYF Laptop AC Adapter
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    FSP090-DIEBN2 AC Adapter,
    • Model:
      [FSP 19V 4.74A AC/DC Adapter FSP]
    • 9444 Units in Stock
    FSP 19V 4.74A AC/DC Adapter FSP19V4.74A90W-4PIN-ZZYF Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the FSP 19V 4.74A AC/DC Adapter FSP19V4.74A90W-4PIN-ZZYF adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the FSP 19V 4.74A AC/DC Adapter FSP19V4.74A90W-4PIN-ZZYF AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.