FSP 19V 4.74A AC/DC Adapter FSP19V4.74A90W-4PIN
Qty.
  • Item Name:NewFSP19V4.74A90W-4PIN
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 4.74A
  • Adapter Power: 90W
  • Adapter Plug Size: 4PINmm
  • Weight( Adapter only ) :325g
  • Dimension( L x W x H ):127.42 x 50.90 x 31.17mm