LISHIN 0227B24130 Power AC Adapter 24V 5.42A 130W LCDLS24V5.42A130W-4PIN
Qty.
  • Item Name:NewLCDLS24V5.42A130W-4PIN
  • InPut:100-240V~,50/60Hz 2.0A
  • Adapter Output Voltage: 24V
  • Adapter Output Current: 5.42A
  • Adapter Power: 130W
  • Weight( Adapter only ) :517g
  • Dimension( L x W x H ):169.60 x 64.90 x 41.70mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:1 3 2 4-
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x LCDLS24V5.42A130W-4PIN Laptop AC Adapter
    1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    0227B24130 AC Adapter,
    • Model:
      [LISHIN 0227B24130 Power AC Adapt]
    • 9444 Units in Stock
    LISHIN 0227B24130 Power AC Adapter 24V 5.42A 130W LCDLS24V5.42A130W-4PIN Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the LISHIN 0227B24130 Power AC Adapter 24V 5.42A 130W LCDLS24V5.42A130W-4PIN adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the LISHIN 0227B24130 Power AC Adapter 24V 5.42A 130W LCDLS24V5.42A130W-4PIN AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.