FSP 24V 6.25A AC/DC Adapter FSP24V6.25A150W-4PIN-SZXF-thin
Qty.
  • Item Name:NewFSP24V6.25A150W-4PIN-SZXF-thin
  • Adapter Output Voltage: 24V
  • Adapter Output Current: 6.25A
  • Adapter Power: 150W
  • Adapter Tip Note: Round with 4 Pins
  • Weight( Adapter only ) :380g
  • Dimension( L x W x H ):152.10 x 75.70 x 25.30mm
  • Condition: Seller Refurbished - Tested
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x FSP24V6.25A150W-4PIN-SZXF-thin Laptop AC Adapter
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    • Model:
      [FSP 24V 6.25A AC/DC Adapter FSP]
    • 9444 Units in Stock
    FSP 24V 6.25A AC/DC Adapter FSP24V6.25A150W-4PIN-SZXF-thin Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the FSP 24V 6.25A AC/DC Adapter FSP24V6.25A150W-4PIN-SZXF-thin adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the FSP 24V 6.25A AC/DC Adapter FSP24V6.25A150W-4PIN-SZXF-thin AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.