*Brand NEW* 12V DC 1500mA FLYPOWER PS18K1201500UE Switching Adapter power supply
Qty.
Specification:
Brand: FLYPOWER
Model:PS18K1201500UE
Part No.:
Input:100-240Vac 50/60Hz 500mA
OUTPUT: 12VDC 1500mA 1.5A DC plug size: 5.5mm x 2.1mm OD X ID Outer Diameter: 5.5 mm . Inner Diameter: 2.1mm The adapters Connector: inside positive (+) . outside negative (-) In Stock Packing list: 1 x AC Adapter Power Adapter US UK EU AU ....PLUG(fit your country)
Package includes:
1 X AC DC Adapter
Condition: 100% brand New
Warranty: Full 18 Months Warranty and 30 Days Money Back
Fast shipping!Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW* 12V DC 1500mA FLYPOW]
  • 1211 Units in Stock
*Brand NEW* 12V DC 1500mA FLYPOWER PS18K1201500UE Switching Adapter power supply Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW* 12V DC 1500mA FLYPOWER PS18K1201500UE Switching Adapter power supply adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW* 12V DC 1500mA FLYPOWER PS18K1201500UE Switching Adapter power supply AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.