LITEON 19V 9.5A AC/DC Adapter LITEON19V9.5A180W-4holes
Qty.
  • Item Name:NewLITEON19V9.5A180W-4holes
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 9.5A
  • Adapter Power: 180W