RESMED 380006 Power AC Adapter 24V 0.84A 20W RESMED24V0.84A20W-USB
Qty.
  • Item Name:NewRESMED24V0.84A20W-USB
  • InPut:100-240V 50-60Hz 0.6A-0.4A 115V-400Hz 0.4A
  • Adapter Output Voltage: 24V
  • Adapter Output Current: 0.84A
  • Adapter Power: 20W
  • Adapter Tip Mote: special tip
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x RESMED24V0.84A20W-USB Laptop AC Adapter
    1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
    Compatible Part Numbers:
    380006 AC Adapter, PF3100042800 AC Adapter,
    • Model:
      [RESMED 380006 Power AC Adapter 2]
    • 9444 Units in Stock
    RESMED 380006 Power AC Adapter 24V 0.84A 20W RESMED24V0.84A20W-USB Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the RESMED 380006 Power AC Adapter 24V 0.84A 20W RESMED24V0.84A20W-USB adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the RESMED 380006 Power AC Adapter 24V 0.84A 20W RESMED24V0.84A20W-USB AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.