RESMED 380008 IP22 Power AC Adapter 24V 0.83A 20W RESMED24V0.83A20W-Rectangle-EU
Qty.
  • Item Name:NewRESMED24V0.83A20W-Rectangle-EU
  • InPut:100-240V 50-60Hz 0.5-0.3A
  • Adapter Output Voltage: 24V
  • Adapter Output Current: 0.83A
  • Adapter Power: 20W
  • Adapter Tip Mote: Special Rectangle
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x RESMED24V0.83A20W-Rectangle-EU Laptop AC Adapter
    1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    380002 AC Adapter, 380008 AC Adapter, 380008 IP22 AC Adapter,
    • Model:
      [RESMED 380008 IP22 Power AC Adap]
    • 9444 Units in Stock
    RESMED 380008 IP22 Power AC Adapter 24V 0.83A 20W RESMED24V0.83A20W-Rectangle-EU Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the RESMED 380008 IP22 Power AC Adapter 24V 0.83A 20W RESMED24V0.83A20W-Rectangle-EU adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the RESMED 380008 IP22 Power AC Adapter 24V 0.83A 20W RESMED24V0.83A20W-Rectangle-EU AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.