ZEBRA GX420T Power AC Adapter 24V 3.125A 75W ZEBRA24V3.125A75W-6.5x3.0mm-B
Qty.
  • Item Name:NewZEBRA24V3.125A75W-6.5x3.0mm-B
  • InPut:100-240V~50/60Hz 2.0A
  • Adapter Output Voltage: 24V
  • Adapter Output Current: 3.125A
  • Adapter Power: 75W
  • Adapter Plug Size: 6.5 x 3.0mm
  • Weight( Adapter only ) :550g
  • Dimension( L x W x H ):146.60 x 75.70 x 38.60mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:Apperance new grade > 95% ( Brand new = 100% )
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x ZEBRA24V3.125A75W-6.5x3.0mm-B Laptop AC Adapter