ZEBRA LP2844GK888TT Power AC Adapter 20V 3A 60W ZEBRA20V3A60W-5.5x2.5mm
Qty.
  • Item Name:NewZEBRA20V3A60W-5.5x2.5mm
  • InPut:100-240Vac 50/60Hz~2A
  • Adapter Output Voltage: 20V
  • Adapter Output Current: 3A
  • Adapter Power: 60W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :500g
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x ZEBRA20V3A60W-5.5x2.5mm Laptop AC Adapter