Genuine Zebra FSP070-RDB FSP070-RDBM 24V 2.92A 70W Printer Adapter For ZEBRA GK420D Prin
Qty.
Genuine Zebra FSP070-RDB FSP070-RDBM 24V 2.92A 70W Printer Adapter For ZEBRA GK420D Printer
  • Item Number:NewZEBRA24V2.92A70W-2PIN
  • InPut):100-240V 50/60Hz~2.8A
  • Adapter Output Voltage: 24V
  • Adapter Output Current: 2.92A
  • Adapter Power: 70W
  • Adapter Tip Note: 2Pin
  • Weight( Adapter only ) :455g
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package Inc.
    -1 x AC Adapter
    -1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • Compatible Part Numbers:
    Fit Machine Model:
    Zebra
    ZEBRA: GK420D.
    • Model:
      [Genuine Zebra FSP070-RDB FSP070-]
    • 9461 Units in Stock
    Genuine Zebra FSP070-RDB FSP070-RDBM 24V 2.92A 70W Printer Adapter For ZEBRA GK420D Prin Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the Genuine Zebra FSP070-RDB FSP070-RDBM 24V 2.92A 70W Printer Adapter For ZEBRA GK420D Prin adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the Genuine Zebra FSP070-RDB FSP070-RDBM 24V 2.92A 70W Printer Adapter For ZEBRA GK420D Prin AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.