ZEBRA GX420T Power AC Adapter 24V 3.125A 75W ZEBRA24V3.125A75W-6.5x3.0mm-A
Qty.
  • Item Name:NewZEBRA24V3.125A75W-6.5x3.0mm-A
  • InPut:100-240V 2.0-1.0A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 24V
  • Adapter Output Current: 3.125A
  • Adapter Power: 75W
  • Adapter Plug Size: 6.5 x 3.0mm
  • Weight( Adapter only ) :420g
  • Dimension( L x W x H ):142.50 x 65.90 x 36.20mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x ZEBRA24V3.125A75W-6.5x3.0mm-A Laptop AC Adapter