Targa LT3010 FSP180-AAA FSP FSP150-AAAN1 9NA1501700 FSP150-ABB 9NA1500900 FSP150-ABA 24V
Qty.
Targa LT3010 FSP180-AAA FSP FSP150-AAAN1 9NA1501700 FSP150-ABB 9NA1500900 FSP150-ABA 24V 7.5A 4Pin
  • Item Number:NewFSP24V6.25A150W-4PIN
  • InPut):100-240V~ 2A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 24V
  • Adapter Output Current: 6.25A
  • Adapter Power: 150W
  • Adapter Tip Note: 4Pin
  • Weight( Adapter only ) :685g
  • Dimension( L x W x H ):171.30 x 72.40 x 40.10mm