Genuine FSP FSP040-DGAA1 Ac Adapter 12v 3.33A 40W For PALOALTO PA200
Qty.
  • Item Number:NewFSP12V3.33A40W-5.5x2.5mm
  • InPut):100-240V, 1.3A, 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 3.33A
  • Adapter Power: 40W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :210g
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package Inc.
    -1 x AC Adapter
    -1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • Compatible Part Numbers:
    34-100030-01 AC Adapter, 9NA0402173 AC Adapter, FSP040-DGAA1 AC Adapter,
    Fit Machine Model:
    Fsp
    FSP: QP-3100 TERMINAL,
    HP: PAVILION 22BW,
    PALOALTO: PA200.
    • Model:
      [Genuine FSP FSP040-DGAA1 Ac Adap]
    • 8921 Units in Stock
    Genuine FSP FSP040-DGAA1 Ac Adapter 12v 3.33A 40W For PALOALTO PA200 Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the Genuine FSP FSP040-DGAA1 Ac Adapter 12v 3.33A 40W For PALOALTO PA200 adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the Genuine FSP FSP040-DGAA1 Ac Adapter 12v 3.33A 40W For PALOALTO PA200 AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.