RESMED IP22 Power AC Adapter 24V 2.71A 65W CAP-RESMED24V2.71A65W-4PIN
Qty.
  • Item Name:NewCAP-RESMED24V2.71A65W-4PIN
  • InPut:12/24V--8/4A
  • Adapter Output Voltage: 24V
  • Adapter Output Current: 2.71A
  • Adapter Power: 65W
  • Adapter Tip Mote: 4 Pin
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:DC Adapter, Car Adapter
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x CAP-RESMED24V2.71A65W-4PIN Laptop AC Adapter
    1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    DC-65A24 AC Adapter, IP22 AC Adapter,
    • Model:
      [RESMED IP22 Power AC Adapter 24V]
    • 9444 Units in Stock
    RESMED IP22 Power AC Adapter 24V 2.71A 65W CAP-RESMED24V2.71A65W-4PIN Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the RESMED IP22 Power AC Adapter 24V 2.71A 65W CAP-RESMED24V2.71A65W-4PIN adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the RESMED IP22 Power AC Adapter 24V 2.71A 65W CAP-RESMED24V2.71A65W-4PIN AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.