FRIGIDAIRE GLEB27Z7HB SINGLE WALL OVEN Power AC Adapter 12V 3.33A 40W HIPRO12V3.33A40W-5
Qty.
FRIGIDAIRE GLEB27Z7HB SINGLE WALL OVEN Power AC Adapter 12V 3.33A 40W HIPRO12V3.33A40W-5.5x2.5mm
  • Item Name:NewHIPRO12V3.33A40W-5.5x2.5mm
  • InPut:100-240V~50-60Hz 1.5A(1,5A)
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 3.33A
  • Adapter Power: 40W
  • Adapter Plug Size: 5.5x2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :268g
  • Dimension( L x W x H ):110.00 x 62.00 x 30.20mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x HIPRO12V3.33A40W-5.5x2.5mm Laptop AC Adapter