RESMED IP22 Power AC Adapter 24V 3.75A 90W CAP-RESMED24V3.75A90W-7.4x5.0mm
Qty.
  • Item Name:NewCAP-RESMED24V3.75A90W-7.4x5.0mm
  • InPut:12V/24V--13/6.5A
  • Adapter Output Voltage: 24V
  • Adapter Output Current: 3.75A
  • Adapter Power: 90W
  • Adapter Plug Size: 7.4 x 5.0mm
  • Weight( Adapter only ) :850g
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x CAP-RESMED24V3.75A90W-7.4x5.0mm Laptop AC Adapter
    1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    370003 AC Adapter,
    • Model:
      [RESMED IP22 Power AC Adapter 24V]
    • 9444 Units in Stock
    RESMED IP22 Power AC Adapter 24V 3.75A 90W CAP-RESMED24V3.75A90W-7.4x5.0mm Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the RESMED IP22 Power AC Adapter 24V 3.75A 90W CAP-RESMED24V3.75A90W-7.4x5.0mm adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the RESMED IP22 Power AC Adapter 24V 3.75A 90W CAP-RESMED24V3.75A90W-7.4x5.0mm AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.