RESMED CPAP AIRSENSE 10 Power AC Adapter 24V 3.75A 90W RESMED24V3.75A90W-7.4x5.0mm-C
Qty.
  • Item Name:NewRESMED24V3.75A90W-7.4x5.0mm-C
  • InPut:100-240V-50/60Hz 1.0-1.5A
  • Adapter Output Voltage: 24V
  • Adapter Output Current: 3.75A
  • Adapter Power: 90W
  • Adapter Plug Size: 7.4 x 5.0mm
  • Adapter Tip Mote: 1 pin in center
  • Weight( Adapter only ) :420g
  • Dimension( L x W x H ):130.30 x 70.90 x 31.90mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x RESMED24V3.75A90W-7.4x5.0mm-C Laptop AC Adapter