SIMPLYCHARGED PWR-134-501 Power AC Adapter 12V 2.5A 30W SIMPLYCHARGED12V2.5A30W-5.5x2.1m
Qty.
SIMPLYCHARGED PWR-134-501 Power AC Adapter 12V 2.5A 30W SIMPLYCHARGED12V2.5A30W-5.5x2.1mm
  • Item Name:NewSIMPLYCHARGED12V2.5A30W-5.5x2.1mm
  • InPut:100-240V 50-60Hz 1A
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 2.5A
  • Adapter Power: 30W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.1mm
  • Weight( Adapter only ) :160g
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x SIMPLYCHARGED12V2.5A30W-5.5x2.1mm Laptop AC Adapter