*Brand NEW*19.0V 13.69A 260W Charger Cable SOY-1901369-449-A Power Adapter
Qty.
Item Name:
Model:SOY-1901369-449-A
Input: 100-240V 50/60Hz
Output:19.0V 13.69A 260W
Attributes: Original
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU Power Cable Free fit your country
  • Model:
    [*Brand NEW*19.0V 13.69A 260W Cha]
  • 2322 Units in Stock
*Brand NEW*19.0V 13.69A 260W Charger Cable SOY-1901369-449-A Power Adapter Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*19.0V 13.69A 260W Charger Cable SOY-1901369-449-A Power Adapter adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*19.0V 13.69A 260W Charger Cable SOY-1901369-449-A Power Adapter AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.