RAZER BLADE STEALTH Power AC Adapter 20V 2.25A 45W DELTA20V2.25A45W-Type-C
Qty.
  • Item Name:NewDELTA20V2.25A45W-Type-C
  • InPut:100-240V~1.2A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 20V
  • Adapter Output Current: 2.25A
  • Adapter Power: 45W
  • Adapter Plug Size: type-Cmm
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:OutPut: 20.0V-2.25A / 15.0V-3.0A / 9.0V-2.0A / 5.0V-2.0A