POSIFLEX EA1050D240 Power AC Adapter 24V 2.08A 50W POSIFLEX24V2.08A50W-3Pin
Qty.
  • Item Name:NewPOSIFLEX24V2.08A50W-3Pin
  • InPut:100-240V~1.8A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 24V
  • Adapter Output Current: 2.08A
  • Adapter Power: 50W
  • Adapter Tip Mote: 3 Pin
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x POSIFLEX24V2.08A50W-3Pin Laptop AC Adapter
    1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
    • Model:
      [POSIFLEX EA1050D240 Power AC Ada]
    • 9444 Units in Stock
    POSIFLEX EA1050D240 Power AC Adapter 24V 2.08A 50W POSIFLEX24V2.08A50W-3Pin Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the POSIFLEX EA1050D240 Power AC Adapter 24V 2.08A 50W POSIFLEX24V2.08A50W-3Pin adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the POSIFLEX EA1050D240 Power AC Adapter 24V 2.08A 50W POSIFLEX24V2.08A50W-3Pin AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.