NETGEAR GS108PE V3 Power AC Adapter 48V 1.25A 60W NETGEAR48V1.25A60W-5.5x2.1mm
Qty.
  • Item Name:NewNETGEAR48V1.25A60W-5.5x2.1mm
  • InPut:100-240V 50-60Hz 1.4A
  • Adapter Output Voltage: 48V
  • Adapter Output Current: 1.25A
  • Adapter Power: 60W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.1mm
  • Weight( Adapter only ) :260g
  • Original / Genuine : Yes
  • Note: Appearance New Grade >98% ( Brand New = 100% ), Good Function.
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x NETGEAR48V1.25A60W-5.5x2.1mm Laptop AC Adapter