NETGEAR GS108P Power AC Adapter 48V 1.25A 60W LEI48V1.25A60W-5PIN
Qty.
  • Item Name:NewLEI48V1.25A60W-5PIN
  • InPut:100-240V-50-60Hz 1.4A
  • Adapter Output Voltage: 48V
  • Adapter Output Current: 1.25A
  • Adapter Power: 60W
  • Adapter Tip Mote: Round with 5 Pin