NEC ADP-120ZB Power AC Adapter 19V 6.32A 120W NEC19V6.32A120W-5.5X2.5mm-or
Qty.
  • Item Name:NewNEC19V6.32A120W-5.5X2.5mm-or
  • InPut:100-240V-2.0A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 6.32A
  • Adapter Power: 120W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :630g
  • Dimension( L x W x H ):150.00 x 65.00 x 36.20mm