NEC ADP-120ZB Power AC Adapter 19V 6.32A 120W NEC19V6.32A120W-5.5x2.5mm
Qty.
  • Item Name:NewNEC19V6.32A120W-5.5x2.5mm
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 6.32A
  • Adapter Power: 120W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :440g
  • Dimension( L x W x H ):168 x 67 x 40mm
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x NEC19V6.32A120W-5.5x2.5mm Laptop AC Adapter